Анатомічне взуття Ortofoot

Туфлі-кросівки ортопедичні

Дата: 06.03.2018 Переглядів: 7289
Туфлі-кросівки ортопедичні

Туфлі-кросівки ортопедичні з невисоким жорстким задником - це зручне та комфортне взуття на кожен день. Ця модель має привабливий дизайн і має всі властивості ортопедичного взуття.

Детальніше

Босоніжки ортопедичні Ortofoot з низьким задником та закритим носком

Дата: 17.07.2017 Переглядів: 8040
Босоніжки ортопедичні Ortofoot з низьким задником та закритим носком

Ортопедичні босоніжки Ortofoot з низьким задником з низьким задником і закритим носком призначені для профілактики та лікування незначних ступенів плоскостопості у дітей і коли

Детальніше

Ортопедичні босоніжки для дітей Ortofoot BabyLight 110LM з низьким задником і відкритим носком

Дата: 25.03.2014 Переглядів: 11287
Ортопедичні босоніжки для дітей Ortofoot BabyLight 110LM з низьким задником і відкритим носком

Ортопедичні босоніжки Ortofoot для дітей з низьким задником призначені для профілактики та лікування незначних ступенів плоскостопості у дітей.

Детальніше

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Профілактика плоскостопості у дітей та анатомічне взуття Ortofoot

Красиві та здорові ніжки у дітей є запорукою майбутнього здоров'я хребта у дорослому віці. Що потрібно робити для профілактики плоскостопості у дітей? У багатьох виникає відразу відповідь - потрібно носити правильне взуття. Однак, необхідно розуміти, що процес формування склепінь стопи у маленької дитини більше залежить від розвитку м'язів, зв'язок суглобів у стопі. А цей процес відбувається за наявності навантажень на стопу. Тому дуже важливо розуміти, що ходьба босоніж для малюка поверхнями і нерівностями дуже важлива, як профілактика плоскостопості у дітей.

Навіщо потрібне профілактичне взуття для дітей?

Взуття набуває важливості, там де необхідно звернути ногу дитини від факторів, що травмують. Наприклад, на вулиці, де є каміння або там, де є асфальт, ходьба босоніж може пошкодити ногу. У цих випадках взуття набуває важливості і виконує одну із своїх функцій - захисну.

Особливості профілактичного взуття

Захищаючи ногу від пошкоджень взуття має підтримувати умови для того, щоб розвивалася стопа. А саме - відповідати розміру ноги дитини, бути вільною в шкарпетці обов'язкова наявність невеликого підбора (розподіляє навантаження рівномірно на всю стопу). підошва повинна легко гнутися в області плюснефалангових суглобів максимальна присутність натуральних матеріалів у взутті. наявність місця під п'яту задник, що утримує п'яту. Компанія Ортофут створила моделі так званого анатомічного взуття, яке може використовуватися у дітей з ризиком розвитку плоскостопості. Крім цього, профілактика плоскостопості в дітей віком включає підтримку фізичної культури в дитини. Можливе створення штучних умов розвитку ноги. Наприклад, у домашніх умовах можна зробити спеціальний куточок для фізичного розвитку дитини. У цьому невеликому залі можуть бути мотузкові сходи, поверхня з нерівностями для ходьби та масажу стоп.