Антиварусне взуття

Дата: 30.03.2014 Переглядів: 18528 Коментарі: 0

Антиварусне взуття в лікуванні клишоносія у дітей

Антиварусне взуття для дітей - це спеціальне взуття, яке використовується при покупці. таких патологіях стопи, як варусна деформація стоп, приведення переднього відділу стопи. Виглядає такі стопи, начебто самі стопи «дивляться» всередину. При цьому змінюється біомеханіка в стопі, навантаження на стопу розподіляється нерівномірно, переміщаючись більше на зовнішню частину стопи. Варусна установка стоп нагадує клишоногість. При варусній деформації стопи у дітей стопа при ходьбі встановлюється неправильно, тяжкість тіла розподіляється більше на зовнішні сторони стоп, що призводить до їх травматизації, крім цього стопа втрачає свої функції, що амортизують, і патологія може поширюватися на вищележачі відділи опорно-рухового апарату. Згодом порушується рухливість у гомілковостопному суглобі, змінюється стан дрібних м'язів та зв'язок стопи (відбувається скорочення одних зв'язок та розтягнення інших). Таке маля погано бігає і часто падає, а також ніяково стрибає.

Антиварусне ортопедичне взуття Ortofoot (Ортофут) особливості.

 • Антиварусна колодка, виготовлена фахівцями компанії Ortofoot, використовується для  пошиття антварусних моделей ортопедичного взуття Ортофут.  У цій колодці шкарпетка відхилена назовні на 8-11°. Це дозволяє фіксувати пальці стопи (передній відділ) у положенні відведення для виправлення деформації. Тривале носіння антиварусного взуття дає можливість привести стопу до більш фізіологічного стану та нормалізувати біомеханіку суглобів стопи.
 • Жорстке проклеювання з внутрішньої сторони верху взуття вздовж великого пальця, для впевненої фіксації переднього відділу стопи в положенні відведення.
 • Високий жорсткий задник із жорсткими берцями дає можливість утримувати в анатомічно правильному положенні гомілковостопний суглоб.
 • Верх взуття якісна натуральна шкіра класу преміум.
 • При необхідності в взуття вбудовуються спеціальні устілки з наявністю пронатора або супінатора, або їх поєднання.
Аніварусне взуття Ortofoot для лікування клишоносія
Антиварусні босоніжки для дітей Ortofoot. Як видно, передній відділ взуття відведений трохи назовні. Всередині цього взуття встановлено супінатор під задній відділ стопи та пронатор для переднього відділу стопи.
 
Антиварусне взуття Антиварусне взуття, босоніжки, вид зверху. Босоніжки ортопедичні антиварусні Ортофут, вид зверху

Антиварусне взуття Ortofoot у дітей дозволяє виводити У таких випадках додатково вбудовують у взуття елементи, що коригують: пронатори, супінатори і так далі. Це моделі антиварусні моделі босоніжок 104 та 108.

Лікування варусних стоп:

Антиварусне ортопедичне взуття для дітей обов'язково використовується для лікування варусної установки стоп. Однак не єдиний метод її лікування. Більший ефект досягається, коли антиварусне взуття використовується в комплексі з іншими методами лікування, а саме:

 • Кінезіотерапію, спрямовану на корекцію форми стопи та зміцнення м'язів
 • Фізіотерапевтичні процедури, наприклад, міостимуляція.
 • Використання ортопедичних устілок з пронаторами, спеціального взуття,
 • Комплексний масаж ніг, який включає масаж поперекової та сіднично-крижової областей, а також масаж задньої поверхні ніг.
 • Кінезіотейпування.
 • Для лікування варусної постановки стоп обов'язково застосовується  та антиварусне взуття.

Пов'язані товари

Коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Написати коментар