Босоніжки ортопедичні для дітей з високим задником Ortofoot

Дата: 01.12.2017 Переглядів: 3011 Коментарі: 0

Босоніжки ортопедичні для дітей з високим задником Ortofoot OrtoBasic

У дітей з вираженою плоскостопістю або за наявності вальгусної деформації суглобів стопи, гомілковостопного суглоба необхідне дитяче ортопедичне взуття з високим жорстким задником, яке фіксує не тільки п'яту, але й утримує в анатомічно правильному положенні гомілковостопний суглоб. Для цих цілей використовується модельний ряд ортопедичні босоніжки для дітей з високим задником Ortofoot OrtoBasic.

Для чого необхідний високий задник в ортопедичному взутті

При виражених змінах у суглобах стопи у дітей, наприклад, при плосковальгусній стопі та вальгусі в гомілковостопному суглобі, коли внутрішній поздовжній склепіння практично лежить на поверхні  необхідна не просто підтримка поздовжнього, а й утримання гомілковостопного суглоба. У таких випадках сам по собі високий задник мало що означає, необхідно, щоб він був жорстким для утримання гомілковостопного суглоба у нормальному фізіологічному положенні. Високий жорсткий задник необхідність, яка сприяє вирівнюванню гомілкостопу. До цього всього додається жорстка вставка з внутрішньої сторони взуття для додаткової підтримки поздовжнього склепіння від "завалювання" всередину. У такому, виведеному в нормальному положенні в гомілковостопному суглобі нормалізується біомеханіка, і патологічні зміни не поширюються на відділи опорно-рухового апарату, що лежать вище, нормалізується хода, зменшуються больові відчуття в ногах у дітей.

Види босоніжок Ортофут (Ortofoot) з високим жорстким задником

Відмінні риси босоніжок Ortofoot з високим задником OrtoBaby

  • Ortofoot OrtoBasic 120. У маленьких дітей іноді не потрібно використання супінаторів в босоніжках, досить високого жорсткого задника, наприклад в моделях Ortofoot OrtoBasic. Тому у босоніжок ортопедичних для дітей з високим задником Ortofoot OrtoBasic 120 розмірний ряд становить 12 см - 15,5 см.
  • Ortofoot OrtoClassic 121. Босоніжки для більш дорослих дітей, а саме Ortofoot OrtoClassic завжди виготовляються вже з викладкою внутрішнього поздовжнього склепіння і розмірний ряд їх становить 16см -21 см.
  • Ortofoot OrtoClassic 122 У деяких випадках потрібна супінація кістки п'яти, за допомогою супінатори під п'яту - це босоніжки ортопедичні для дітей з високим задником Ortofoot OrtoClassic 122.
  • Ortofoot OrtoClassic 125. У деяких випадках необхідне поєднання в босоніжках високого жорсткого задника і супінатора під всю стопу - модель OrtoClassic 125 у варіантах. Розмірний ряд 16см -21см.

Моделі босоніжок з високим щільно фіксуючим задником OrtoBasic

У цих моделях підошва виготовлена з мікропористої гуми  Eva, легка, пружна, з невеликим підбором Томаса. Маленький підбор сприяє рівномірному розподілу навантаження між переднім і заднім відділами стопи. Також каблук Томаса виконує додаткову підтримку внутрішнього поздовжнього склепіння знизу.