Босоніжки ортопедичні Ortofoot з низьким задником та закритим носком

Дата: 17.07.2017 Переглядів: 7830 Коментарі: 0

Босоніжки ортопедичні Ortofoot 210LM з низьким задником і закритим носком призначені для профілактики та лікування незначних ступенів плоскостопості у дітей і коли необхідний захист пальців від зовнішніх впливів.

Моделі босоніжок Ortofoot з низьким задником і закритим носком

Компанія Ортофут створила моделі босоніжок для профілактики та лікування плоскостопості у маленьких дітей – анатомічні сандалії SmallStep. Особливістю цих моделей є те, що вони мають низький задник, "місце під п'яту" і в базових моделях відсутня викладка внутрішнього поздовжнього склепіння або супінатори. Моделі SmallStept більше виконують профілактичну функцію та можуть використовуватись як звичайне взуття. Ця модель розрахована на найменших дітей, для тих випадків, коли необхідне взуття, анатомічне взуття із закритими пальцями.

Чому моделі взуття  SmallStep без супінаторів?

У маленьких дітей до 3х-4х літнього віку підтримку поздовжнього склепіння стопи виконує жировий прошарок під ним. До зазначеного віку ця подушечка розсмоктується і зв'язки, м'язи та суглоби вже повинні самостійно утримувати склепіння та виконувати ресорні функції. Для правильного розвитку стопи дитина повинна бігати босоніж, щоб тренувати зв'язки, м'язи стопи – єдиний вид тренування, що призводить до правильного формування склепінь та суглобів стопи. Але там де без взуття обійтися не можна, коли для маленької дитини необхідне взуття, вона повинна приносити користь і не травмувала ногу дитини. Коли немає виражених змін у стопі дитини – у взутті не повинно бути супінаторів або викладення склепінь стопи без призначень лікаря. Для цих випадків існує модель Ortofoot BabyLight. Ці моделі ще можна назвати анатомічними.

Основними особливостями Ortofoot SmallStep є:

Босоніжки ортопедичні Ortofoot для дітей SmallStep

Особливості босоніжок Ortofoot 210LM для дітей з низьким задником та закритим носком:

  • наявність низького фіксуючого задника,
  • стабілізатора п'яти - місце під кістку п'яти для анатомічної її установки,
  • закрита шкарпетка для запобігання травматизації пальців стопи,
  • без викладки склепіння та без супінаторів,
  • колодка за якою зроблене взуття має широку шкарпетку для  вільного розташування пальців,
  • підошва з легкої пористої гуми Eva,
  • для виготовлення верху взуття використовується натуральна шкіра класу преміум,
  • для фіксації взуття на нозі використовують високотехнологічні липучки компанії 3М, які мають високі адгезивні властивості та тривалий термін служби.
  • лінія згину підошви в області плюснефалангових суглобів, передплюсна і частина п'яти стабільні і при русі,
  • наявність каблука Томаса з підтримкою внутрішнього поздовжнього склепіння.

 

Пов'язані товари