Індивідуальні ортопедичні устілки під час плоскостопості

Ортопедичні устілки виготовлені за індивідуальним замовленням

При різних патологічних деформаціях стопи виникає біль у стопах, суглобах як у спокої, і під час руху. Для того щоб позбавитися таких симтомів необхідно відновити природне положення суглобів стопи і нормалізувати рухи стопи у взутті. З цим завданням добре справляються спеціальні ортопедичні устілки. При цьому необхідно враховувати важливість підтримки склепінь стопи та розвантаження больових проблемних зон стопи. Всі ці завдання можна здійснити, якщо враховувати індивідуальність рельєфу та будови стопи кожної окремої людини та особливість змін у стопі. Це дуже важливо отримати якомога повнішу інформацію про проблему. Максимального успіху в лікуванні деформацій стопи можна досягти тільки при використанні технологій індивідуального виготовлення ортопедичних устілок.

Наша компанія може виготовити оропедичні устілки будь-якої складності ортопедичну устілку як при плоскостопості, так і при діабетичній стопі або патології під назвою халюкс-вальгус тощо.

Під час виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок використовуються як традиційні, так і нові технології виготовлення устілок. Наприклад, є техніка ручного виготовлення устілок та є сучасна технологія CAD/CAM, яка має свої переваги.

Практика показує, що останнім часом більш точним, швидшим та ефективнішим є використання сучасних цифрових та машинних технологій. На результативність ручного способу виготовлення устілок дуже може впливати людський фактор.

Компанія Ortofoot використовує найпередовіший світовий досвід у виготовленні індивідуальних ортопедичних устілок – технологію швейцарської компанії Orthema. Ця технологія заснована на поєднанні зняття зліпка стопи за допомогою 3D & тактильного сканера і подальшому вирізанні устілки за допомогою 3D фрези.