Індивідуальне ортопедичне взуття для дітей

Дата: 31.03.2019 Переглядів: 7997 Коментарі: 0

Індивідуальне ортопедичне взуття для дітей

Лікування та корекція патологій стопи, таких як просідання склепінь стопи, плосковальгусна стопа, вальгус п'яти можливе з використанням тільки консервативних методів. Приведення переднього відділу стопи, вроджене клишоногість вимагає  поєднання оперативних та консервативних методик лікування. Основним консервативним методом у випадках є ортопедичне чи профілактичне взуття. За всіма канонами ортопедії ортопедичне взуття повинне виготовлятися за індивідуальними вимірами параметрів стопи.

Переваги індивідуального ортопедичного взуття для дітей

Перш ніж говорити про переваги індивідуального виготовлення ортопедичного взуття для дітей необхідно відзначити, що здорова стопа кожної дитини має індивідуальні параметри, які можуть бути властиві саме одній дитині. Наприклад, довжина стопи, ширина стопи, висота підйому склепіння, повнота. Поєднання цих параметрів створюють певну індивідуальність стопи. А, якщо нам це накласти особливості патології стопи дитини чи дорослої, то в ідеалі, ортопедичне взуття має бути індивідуальним.

  • індивідуальне виготовлення ортопедичного взуття враховує особливі параметри стопи
  • індивідуальне виготовлення ортопедичного взуття забезпечує максимально точну корекцію патології стопи
  • при індивідуальному підході враховуються особливості рельєфу поверхні стопи.
  • спеціалістом застосовуються необхідні для даного конкретного випадку матеріали та функціональні аксесуари, наприклад, елементи фіксації.

Індивідуальне виготовлення ортопедичного взуття Ortofoot

Крім того, що Ortofoot масово виробляє окремі моделі ортопедичного взуття, фахівці Ортофут займаються виготовленням та індивідуальним ортопедичним взуттям для дітей. Що необхідно для того, щоб замовити індивідуальне виготовлення ортопедичного взуття Ортофут? Існує кілька варіантів виготовлення індивідуального ортопедичного взуття для дітей.

  1. Вимірювання заданих параметрів стопи та відправлення їх до нас для виготовлення разом із встановленим діагнозом та рекомендаціями лікаря ортопеда травматолога
  2. Зняття зліплення ноги нашим фахівцем та виготовлення взуття по зліпку ноги з урахуванням діагнозу та рекомендацій ортопеда.