Підошва ортопедична CrossPower Ortofoot

Дата: 29.11.2018 Переглядів: 3880 Коментарі: 0

Ортопедична підошва CrossPower від Ortofoot - захист та стабільність суглобів стопи. Підошва ортопедична CrossPower Ortofoot забезпечує активний захист ноги при ходьбі по жорсткій поверхні, по поверхні з вираженими нерівностями, взимку і восени дає захист від ковзання і захищає від небажаних підгортань стопи на слизькій поверхні.

Особливості ортопедичної підошви CrossPower Ortofoot:

  1. Стійкість при ходьбі. Підошва з розширеною основою для більшої стійкості при русі. Діти з патологією стопи та гомілковостопного суглоба мають більший ризик “підвернути” ногу. Тому стійкість ноги має велике значення. У цьому може допомогти підошва CrossPower з розширеною основою. Ця ортопедична підошва робить ногу більш стійкою у взутті Ортофут. Нога стійка до нерівної поверхні, агресивної поверхні.
  2. Підошва з достатньою товщиною та хорошими поглинаючими ударами властивостями захищає стопу та суглоби від зайвої травматизації. Підходить для ходьби по нерівній та жорсткій поверхнях.
  3. Протиковзкий матеріал підошви. Підошва зроблена зі спеціального матеріалу, який не твердне за низьких температур. Така підошва зберігає свої пружні властивості і відповідно не ковзає, що робить взуття стійким на слизькій поверхні. Зменшується ризик підвернути ногу в "слизьких умовах".
  4. Коблук Томаса. Спеціальна форма каблука забезпечує додаткову підтримку внутрішнього поздовжнього склепіння стопи з боку підошви.

Ортопедична підошва Ortofoot

Підошва ортопедична CrossPower. Ortofoot.                       

5. Система амортизації частини п'яти.  Спеціальний вбудований внутрішній амортизатор в області п'яти забезпечує пом'якшення ударних навантажень на область п'яти під час бігу та ходьби.

6. Помірний за висотою каблук рівномірно розподіляє навантаження між п'ятою та переднім відділом стопи, що відповідно рівномірно розподіляє навантаження на суглоби стопи.

7. Підошва розроблена фахівцями Ортофут. Ортопедична підошва Ortofoot

Ортопедична підошва Ortofoot. Стійка, гасить удари, з протиковзкими властивостями.