Система шнурівки BOA Fit System

Дата: 01.06.2019 Переглядів: 11189 Коментарі: 0

Система шнурівки BOA Fit System

Система компресії ВОА® Fit System у взутті  - унікальна система швидкого шнурівки, яка дозволяє простим обертанням спеціального диска зашнурувати і максимально рівномірно розподілити тиск, забезпечуючи щільне прилягання взуття до ноги. Замість звичайних шнурків працюють міцні тросики, які ковзають по напрямних під час повороту диска за годинниковою стрілкою. Завдяки цьому затягування відбувається рівномірно, без точок тиску і не слабшає в процесі використання.
  Шнурівка Boa® дозволяє максимально точно  налаштувати ступінь і рівень затягування, таким чином забезпечуючи максимальний комфорт, надійну фіксацію та правильну постановку стопи, що дуже важливо в ортопедичному взутті. Будь-якої миті одним легким рухом можна змінити натяг на пару міліметрів, що набагато зручніше, ніж перешнуровувати звичайні шнурки. При знятті взуття достатньо один раз потягнути вперед диск, щоб розслабити шнурівку.
Система шнурівки ВОА® у виготовленні спортивного взуття, сноубордичних черевиків, nbsp; у трапеціях для віндсерфінгу, у гірськолижних шоломах, роликах. Також ця унікальна система застосовується у медичній продукції: у виробництві бандажів та ортезів та інших ортопедичних виробах, у тому числі й у ортопедичному взутті.

Перші диски BOA

Основник BOA Гері Хаммерслаг почав з однієї великої ідеї замінити традиційні шнурки в черевиках для сноуборду більш швидким та зручним способом шнурування. У 2001 році система BOA Fit  була представлена світу з першими партнерами ВОА – K2 та Vans. З того часу BOA  почав співпрацювати з багатьма компаніями у різних галузях:

Система шнурівки BOA Fit System

Система шнурівки BOA Fit System тепер у взутті Ortofoot

Незважаючи на те, що система ВОА складається із трьох основних частин, проте для кожного унікального продукту компанія ВОА розробляє свою конфігурацію та варіант використання BOA Fit System. Так у 2018 році спільними зусиллями була створена перша модель кросівок Ortofoot із системою шнурівки BOA Fit System – кросівки ортопедичні Ortofoot OrtoCross Premium. Для цієї моделі ортопедичних кросівок компанія ВОА розробила конфігурацію для необхідного припасування компресії, точності та необхідного контролю. У цій моделі кросівок Ортофут були поєднані технології BOA та спеціальна ортопедична підошва CrossPower.

Як працює система автоматичного шнурівки BOA Fit System.

</p >

Пов'язані товари

Коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Написати коментар