Ортопедична устілка ВП-2 Ortofoot

Дата: 28.09.2014 Переглядів: 36785 Коментарі: 0

Опис вкладної ортопедичної устілки Ortofoot ВП-2

Вкладна ортопедична устілка ORTOFOOT ВП-2 - супінаторна устілка, яка коригує вальгусне відхилення відділу п'яти відділу стопи всередину і підтримує внутрішній поздовжній звід стопи. Поєднання плоскостопості з вальгусною установкою п'яткової кістки і незначним вальгусом в гомілковостопному суглобі вимагає одночасно створення підтримки склепінь стопи та супинації п'яткової частини стопи - поворотом (виведенням) п'яти в нейтральне (вертикальне) положення. Це досягається шляхом використання вкладних устілок ВП-2 Ortofoot.


  За допомогою ортопедичної устілки ВП-2  задня частина стопи (п'ятка) виводиться у правильне фізіологічне положення і, таким чином, виключається її бічне відхилення усередину. Ортопедична устілка ВП-2 Ортофут - це супинаторна устілка, в якій, крім класичної викладки внутрішнього поздовжнього склепіння, є супінатор під відділ п'яти стопи.

Вальгусна деформація частини п'яти виникає як у дітей, так і у дорослих людей і тягне за собою порушення біомеханіки в гомілковостопному, а в подальшому і колінному суглобі. При тривалому перебігу процесу залучаються. вищележачі структури опорно-рухового апарату - колінні та кульшові суглоби, в яких також порушується фізіологічні рухи та розподіл навантаження всередині суглоба. При рухах у суглобах навантаження перерозподіляється на ділянці суглоба та хряща, які не призначені для таких навантажень. Згодом виникають болі в ділянці суглобів, стоншення хряща, з'являються остеофіти.

Устілка ВП-2 поєднує в собі виведення положення п'яткової кістки в нейтральне разом із підтримкою внутрішнього поздовжнього склепіння стопи. У дорослих людей важкі форми поздовжнього плоскостопості дуже часто поєднуються із завалюванням частини п'яти стопи усередину. Тому багато дорослих більш комфортно почуваються при носінні устілки ВП-2. Навіть при незначних стадіях поздовжньої плоскостопості ця устілка виконуватиме корисну профілактичну роботу. Носіння устілки ВП-2 дітьми бажано після консультації з дитячим ортопедом. Ортопедична устілка ВП-2 Ortofoot підходить у будь-яке взуття.

Особливості ортопедичної устілки ВП-2:

  • Покриття устілки Ortofoot ВП-2: натуральна перфорована шкіра або екошкіра (мікрофібра).
  • Підстава ртопедичної устілки ВП-2 Ortofoot зроблено з натуральної шкіри;
  • Корегуючий (активний) елемент - спінений синтетичний каучук (мікропора). 
  • Доступні розміри в метричній системі вимірювання (у сантиметрах) устілки ВП-2: 12см-31 см.

Рекомендації для носіння ортопедичної устілки Ortofoot ВП-2:

  • ущільнення поздовжнього склепіння стопи з плосковальгусною установкою п'яти,  
  • вальгусна установка п'яткового відділу стопи,  
  • вальгусна деформація гомілковостопних суглобів,
  • Х-подібне встановлення ніг,
  • середні та важкі форми поздовжньої плоскостопості у дорослих,
  • плоскоальгусна деформація стопи у дітей та у дорослих.

 

     

Пов'язані товари