Технології у взутті Ortofoot

Підошва ортопедична CrossPower Ortofoot

Дата: 29.11.2018 Переглядів: 3880
Підошва ортопедична CrossPower Ortofoot

Ортопедична підошва CrossPower Ortofoot забезпечує активний захист ноги при ходьбі по жорсткій поверхні, по поверхні з вираженими нерівностями, взимку і восени дає захист від ковзання.

Детальніше

Система шнурівки BOA Fit System

Дата: 01.06.2019 Переглядів: 11187
Система шнурівки BOA Fit System

Система компресії ВОА® Fit System у взутті - унікальна система швидкого шнурівки, яка дозволяє простим обертанням спеціального диска зашнурувати та максимально рівномірно розподілити

Детальніше

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Нові технології в ортопедичному взутті для дітей Ortofoot

Нові технології в ортопедії та виробництві дозволяють робити ортопедичне взуття більш комфортним та ефективним. Компанія Ортофут співпрацює з провідними світовими виробниками матеріалів для ортопедії, наприклад компанії 3М (США), ВОА (США), Orthema (Швейцарія). Технології цих компаній уже впроваджено в ортопедичне взуття Ortofoot. Система фіксації ВОА дозволяє легко і навіть дитині створити потрібну фіксацію взуття на нозі. Ця фіксація досягається простим обертанням колеса. Процес шнурівки тут виключено. Також у ортопедичному взутті Ортофут використовується система фіксації за допомогою липучок. Запатентовані липучки 3М дають змогу надійно фіксувати взуття на нозі. Липучки 3М витримують тривалий термін експлуатації – понад 3000 періодів фіксації. Обладнання та матеріали компанії Ортема дозволяють створити чудову індивідуальну устілку у взуття Ортофут. Наприклад, для дітей старшого віку, які захоплюються спортом підійдуть 3-х компонентні (з різним рівнем м'якості та пружності) ортопедичні устілки у взуття. Для створення активних елементів (супінатор, пронатор) у взуття використовується спеціальний термоеластомер, який має чудові пружні властивості, пам'ять, інертний по відношенню до навколишніх речовин та безпечний, сертифікований для ортопедії. Компанія Ортофут створила активний елемент для ортезів на стопу та устілок із технологією підтримки таранної кістки - STtech. Завдяки чому устілка підтримує разом із внутрішнім поздовжнім склепінням стопи таранну кістку в анатомічному положенні. При цьому біомеханіка в суглобах стопи залишається фізіологічною та природною. Нові технології в ортопедичному взутті створюють зручність та комфорт для дитини під час ходьби. Компанія Ортофут створила 2 види підошв - CrossPower та ActivPower. Відповідно для взуття, яке більше використовується для пересіченої місцевості та агресивних поверхонь та для взуття, що використовується для активних ситуацій.