Анатомія та фізіологія стопи

Ортопедичні кросівки для дорослих Ortofoot

Магазин дитячого ортопедичного взуття

Магазин дитячого ортопедичного взуття "Ortofoot" у Києві

Дівчинка в босоніжках Ортофут у Києві

Сьогодні у продажу зустрічається багато ортопедичного взуття для дітей. Саме так її називають самі виробники. Більшість моделей такими не є. Наявність "супінатора" та шкіряної устілки – не привід називати сандалії, осінні та зимові черевики, або туфлі для дитини ортопедичними. Яке ж взуття є по-справжньому ортопедичним?

Ортопедичне взуття для дітей в інтернет-магазині Ортофут

Дорогі батьки! Вітаємо вас у магазині якісного ортопедичного взуття для дітей Ortofoot. Ми працюємо у сфері виробництва та продажу якісного дитячого взуття понад 16 років. За цей час багато хто вже оцінив переваги співпраці з компанією Ортофут і став нашими постійними клієнтами. Багато покупців, зробивши покупку лише раз зі знижкою, звертаються до нас знову і рекомендують наш інтернет-магазин своїм знайомим та родичам, оформляючи замовлення на сайті. Ортопеди та масажисти також визнають якість ортопедичних моделей торгової марки Ortofoot та сміливо направляють своїх пацієнтів до нас за покупкою. Найкраще підтвердження  якості та ефективності нашого взуття – сотні позитивних відгуків клієнтів.

Особливості та види ортопедичного взуття

Дбайливі та уважні батьки роблять все можливе, щоб замовити та купити для дитини взуття, яке відповідало б параметрам ортопедії були красивими та зручними. Щоб зробити правильний вибір, важливо розібратися, якою буває ортопедична. Насамперед необхідно розуміти, що ортопедичне взуття - це практично індивідуальне виготовлення взуття. Ортопедичний салон Ortofoot пропонує як індивідуальне виготовлення ортопедичного взуття, так і варіанти ортопедичного взуття вже в готовому вигляді. Готове ортопедичне взуття Ortofoot має цілу низку варіантів взуття, кожна з яких використовується при відповідних патологіях стопи.

Як довго носити ортопедичне взуття?

Ортопедичні туфлі Ортофут для дівчаток

Все залежить від тяжкості патології та індивідуальних особливостей організму конкретної дитини. Найчастіше помітні поліпшення при деформаціях відзначаються після 1-2 років регулярного носіння ортопедичних сандаль, туфель і черевиків. При зменшенні ступеня вираженості деформації лікар може перевести дитину на профілактичне взуття.

Найкращі результати лікування деформацій стоп дає комплексний підхід – носіння домашнього та вуличного ортопедичного взуття, заняття лікувальною гімнастикою, масажі, ходіння по нерівних поверхонь босоніж.

Причини популярності дитячого ортопедичного взуття

Ще кілька десятиліть тому деформації стоп у дітей зустрічалися набагато рідше. Сьогодні все частіше зустрічаються порушення формування кістково-м'язового апарату стоп у дітей. Понад 30% дітей дошкільного віку мають різноманітні види деформацій. Саме тому ортопедичні моделі взуття настільки популярні та затребувані.

Хочете купити якісне ортопедичне взуття від виробника за найвигіднішими цінами на розпродажі? Зателефонуйте нам прямо зараз. Ми запропонуємо найкращі моделі взуття під будь-який бюджет.

Плоскостопість і не тільки. Призначення ортопедичного взуття.

Дитяча ортопедична взуття для хлопчиків та дівчаток у Києві

У маленьких дітей діагностика плоскостопості утруднена, та й незначні ущільнення арки склепіння стопи у дітей не завжди є патологією. У пізнішому віці (5-7 років) грубі зміни анатомії стопи потребують більш пильної уваги та правильної корекції та лікування. Однак, у дітей   «нешкідливі» стан можуть стати причиною серйозних захворювань суглобів ніг та хребта у старшому віці. Крім цього існує ряд патологій, таких як вальгусна деформація гомілковостопного суглоба, відхилення п'яткової частини стопи, різні види клишонопия при яких порушується біомеханіка рухів у суглобах стопи, в колінному і гомілковостопному суглобах. Надалі порушення рухів у суглобах стопи та ніг можуть призводити до розвитку паатології тазу та хребта. Жодна таблетка не може відновити нормальну біомеханіку в стопі.

 Для дитячих ортопедів травматологів ортопедичне взуття та використання ортезів на стопу (ортопедичні устілки) при плоскостопості та патології суглобів стоп є тими таблетками, які зможуть нормалізувати біомеханіку у стопі. Навіть при використанні оперативних методик у лікуванні порушень стопи вимагають подальшого використання ортопедичного взуття, наприклад, при лікуванні клишонопи.

 Українська компанія Ортофут  займається виробництвом ортопедичного взуття для довжин і дорослих. Наприклад, існують різні моделі та види ортопедичного взуття та ортопедичних устілок для лікування та корекції різних патологій стопи. Види ортопедичного взуття: антивальгусне взуття, антиварусне взуття, взуття під час вальгусу п'яти, взуття з низьким або високим жорстким задником. В ортопедичному взутті Ортофут використовуються сучасні та якісні матеріали для ортопедії. Також компанія Ortofoot використовує передові технології від таких компаній як ВОА, 3M. Фахівці компанії розробили та створили власні види ортопедичної підошви для дитячого взуття.